Душко ја изневерувал Карлеуша со Сораја, НАРАКВИЦАТА што и ја подарил ќе ве остави подзинати (ФОТО)

Сораја Вучелиќ и Душко Тошиќ се запознале случајно, а веќе на прв поглед, сопругот на поп дивата Јелена Карлеуша, се заинтересирал за старлетата, велат од српски Курир. Почнал да и се додворува, а кога конечно го прифатила неговиот повик, фудбалерот ја пречекал во Турција, каде тој во тоа време играл за „Бешикташ“.

Но, на втората посета на Сораја, кога за разлика од првиот пат, таа била сама, во знак на внимание Тошиќ и поклонил скапоцена нараквица „Картие“ со дијаманти, која вредела 60.000 евра.

– Кога Сораја му се придружи сама во Истанбул, Душко ја изненади со нараквица која вреди цело богатство. Не можеше да верува. Се однесуваше кон неа како принцеза. – откри извор за Курир, кој тврди дека тие двајца тајно се гледале минатата година.

View this post on Instagram

💫

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Слични објави

САКАЛА ДА МУ РОДИ ПЕТ ДЕЦА: За него велат дека е најголемата љубов на Карлеуша

Igor

„The Pussycat Dolls“ повторно на удар: Гледачите се жалеле поради настапот на Никол и останатите девојки! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Скандалозна слика на актерката: Покажала малку повеќе при излегувањето од кола, а не била „средена“ (ФОТО)

Igor

ПАРАДА НА МОЌНИТЕ ШЕШИРИ: Кејт Мидлтон доминираше со својот избор (ФОТО)

Igor

Дуа Липа настапи во Севиља и го покажа задникот! (ФОТО)

Igor

Гоца Тржан откри колкупати водела љубов за 24 часа! Амиџи остана занемен (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

4 × три =

Слични објави

Никој не знае од каде се појави: Мис на Србија горда со албанскиот орел (ФОТО)

Igor

ТРЕНД што го одзема здивот! (ФОТО)

Igor

ОД ЅВЕЗДА ДО БЕЗДОМНИЧКА: Порно-актерка живее во тунелите под ГРАДОТ НА ГРЕВОТ

Igor

Евергрин вечер со Дац и Александар во Антички театар

Еспресо

Рита Ора ги разлути фановите со новата колекција: Сакаш публицитет во време на пандемија! (ФОТО)

Еспресо

Џенифер Анистон го СРУШИ интернетот! (ФОТО)

Igor