ДРАМАТА ПРОДОЛЖУВА: Јелена Карлеуша итно заминала кај психијатар…

Во последните неколку месеци животот на Јелена Карлеуша воопшто не е лесен и сосема е очекувано тоа да влијае и врз нејзиното ментално здравје.

Иако се врати на работните обврски, таа уште не може да закрепне од смртта на својата мајка.

За да може да ја надмине тагата и болката, Јелена морала да биде на лекови, а голем дел од нив ги земала на своја рака. Но, кога почувствувала дека тоа ѝ пречи, решила да закаже сесија кај психијатар, каде ѝ била препишана соодветна терапија.

Пејачката забележала дека е параноична, дека има чести промени во расположението, не ѝ е добро и има вртоглавици, па затоа и одлучила дека не е добро да зема лекови на своја рака. Нејзината тетка Даниела е најзаслужна за тоа што Јелена конечно побарала соодветна помош. Таа ја убедила дека мора да зема препишана терапија, за да може да биде силна за своите ќерки.

Слични објави

Џенифер Анистон расплакана истрча од ресторанот! (ФОТО)

Igor

Тејлор Свифт не запира: Таа вечерва издава нов албум!

Еспресо

Карантински жежок танц на Марјана Станојковска (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Фанатик за вежбање: Ќерката на Еминем покажа стомачни мускули и совршена форма (ФОТО)

Васко Спасоски

Девет женски особини кои мажите ги обожаваат!

Еспресо

Седум стајлинзи, жешки пози и секси манекен од Италија: Анастасија Ражнатовиќ објави нов видеоспот!

Васко Спасоски

Остави Коментар

петнаесет + четири =

Слични објави

ФОТО: Откриена тајната на мистериозните монолити – „Ние ги поставивме, а сега можете и да ги купите“

Еспресо

Џенифер Анистон пак соборува рекорди на Инстаграм: Сите сакаат да ја видат без шминка!

Igor

Mетју Пери од „Пријатели“ раскина со 21 година помладата девојка

Еспресо

Сања Николиќ и Слаткар го прошетаа синчето низ скопските улици (ФОТО)

Еспресо

НАШАТА ПЕЈАЧКА СЕ ОМАЖИ ТАЈНО: Еве што направи Маја Вукичевиќ во име на љубовта!

Igor

ВИДЕО: Слушнете ја „Беља“ на раперката Дијана ОГ!

Васко Спасоски