9.8 C
Скопје
6 декември, 2021

ДАНИЈЕЛА МАРТИНОВИЌ ЗА ПРВПАТ ПРОЗБОРЕ ЗА РАСКИНУВАЊЕТО СО ПЕТАР ГРАШО: Не можеш да избегнеш момент кој е неизбежен!

Пејачката Данијела Мартиновиќ за првпат јавно го коментираше прекинот на врската со колегата Петро Грашо, по долги 24 години љубов.

Сплитската пејачка за хрватскиот магазин „Глорија“ изјави дека раскинувањето било неизбежно.


– Не можеш да избегнеш момент кој е неизбежен, изјавила пејачката за прекинот на врската со Петро Грашо, за која надополнила дека е „убаво минато“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Petar Grašo (@petargrasoofficial)

По раскинувањето со Данијела, Грашо стапи во врска со 15 години помладата Хана Хуљиќ, ќерка на музичарот Тончи Хуљиќ.


Данијела до неодамна на социјалната мрежа ја следеше и Хана, новата девојка на нејзиниот поранешен партнер – но од неодамна ја отследи, како што пренесоа регионалните медиуми.

ПОТРЕСНА ИСПОВЕД НА ДАНИЈЕЛА: Во најтешките мигови, му пишував писма на моето неродено дете!

КОНЕЧНО СТАВИ КРАЈ: Данијела Мартиновиќ ги избриша фотографиите со Грашо – веќе не се ниту пријатели

Слични објави

ПИЈАН ЧОВЕК МУ ИЗВАДИЛ ПИШТОЛ НА ХАРИС ЏИНОВИЌ: Инцидент кој го обележал животот на пејачот

Еспресо

НАЈГОЛЕМИТЕ ЛАЖГОВЦИ ВО ХОРОСКОПОТ: Бели лаги или сериозен проблем со кажување на вистината?

М.Р.

(РЕЦЕПТ) ОМИЛЕНОТО ЈАДЕЊЕ НА ВОЛТ ДИЗНИ: Семеен рецепт за чили кој потекнува од 1958 година

Еспресо

(ФОТО) ТРЕТО ПА МАШКО: Актерот Кирил Трајковски – Максим по третпат стана татко

М.Р.

(РЕЦЕПТ) ГОТВИМЕ СО ТЕА: Магичен солен ролат во форма на елка

И. Т.

Ѝ ВЕЛЕЛЕ ДЕКА Е ГРДА, А СЕГА Е НАЈУБАВАТА ПЕНЗИОНЕРКА НА СВЕТОТ: Супермоделот Тајра Бенкс наполни 48 години

И. Т.
Се вчитува....