Чендлер од „Пријатели“ изгледа се полошо! (ФОТО)

За разлика од поголемиот дел на колегите од култниот ситком „Пријатели“, Метју Пери кои го играше ликот на Чендлер, изгледа се полошо. Всушност, 50-годишниот актер после многу време, неодамна беше снимен во јавноста и ја запрепасти со својот запуштен изглед. Освен згужваната и преголема облека, тој се појави неисчешлан и неизбричен, а друштво му правела непозната бринета. Пери со години се бореше со зависноста од алкохол, а со ова појавување ги загрижи фановите дека можеби се вратил на својот стар порок. Колку зависноста беше сериозна најдобро докажува тоа што актерот сам призна дека воопшто не се сеќава на снимањето три сезони од „Пријатели“.

View this post on Instagram

Matthew was spotted in LA on Sunday, 3 November #MatthewPerry

A post shared by Matthew Perry F.R.I.E.N.D.S (@matthew.perry.f.r.i.e.n.d.s) on

Слични објави

Водителката Деа Ѓурѓевиќ за првпат по стравичната несреќа излезе од болница (ФОТО)

Igor

Фронтменот на ДИСЦИПЛИНА КИЧМЕ преживеал мозочен удар

Igor

Сестрите Грубовиќ на едно место – тие се како виното, колку постари, толку поубави (ФОТО)

Igor

Овошна торта без печење! Под итно да ја подготвите за вашите најблиски! (ФОТО)

Igor

Ќерката на Џони Деп ги прошета голите гради, а под фустанот ѕиркаа гаќичките! (ФОТО)

Васко Спасоски

Повеќе ќе ја гледаат, отколку што ќе ја слушаат: Во Скопје доаѓа Лола – најжешката пијанистка (ФОТО/ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

дванаесет + 14 =

Слични објави

Поради коронавирусот одложена премиерата на четвртото продолжение од „Матрикс“

Еспресо

Пејачот побегна на топло: Ѓоко Танески ужива на едно од најубавите места во светот (ФОТО)

Васко Спасоски

Џеј Ло планира да се отсели од Америка? Светската ѕвезда издвои две локации каде би сакала да живее! (ФОТО)

Васко Спасоски

Се омажи една од најубавите спортистки – Ива Стојковска, премиерот Зоран Заев беше гостин (ФОТО)

Igor

Меган и Хари добиваат подароци за нероденото дете

Igor

Се оженила за актерка, а „тешка е“ 450 милиони долари. Елен Деџенерис има страшно минато!

Васко Спасоски