Ава Карабатиќ открила: И како претседателка ќе објавувам разголени фотки, а за проститутките немам лошо мислење

„Ако станам претседателка, освен легализација на проституцијата и на марихуаната, ќе се залагам и за спречување на абортусот. Скоро пет години се залагам за легализација, а за проститутките немам лошо мислење. Марихуаната не ја сметам за опијат“, рекла старлетата за 24 сата.

Кандидатката за претседателка ги запознала и Владимир Путин и Доналд Трамп. Како што тврди, пред три години на Путин му честитала роденден. Трамп го запознала на Хвар во 2007 година на натпреварот за Мис на универзумот.

Instagram

„Како што нагласив неколкупати, сите ќе ве задоволам. Нема држава со која би била на негативно ниво. Имам привилегија што живеам во Белград, па односите со Србија можат да бидат уште подобри, како и со останатите соседи“, одговорила на прашањето со која држава би „војувала“, а со која би градела пријателски односи.

За 24сата исто така открила дека и како претседателка би објавувала разголени фотографии бидејќи, како што рекла, „голи сме се родиле и нема потреба да живееме во лажен морал“. Своите разголени фотографии ги смета за уметност.

View this post on Instagram

🏖

A post shared by Ava Karabatić (@ava_karabatic_official) on

Слични објави

Дајте им предност на билките: Босилек, рузмарин и магдонос, зачини што го штитат здравјето

Еспресо

Дали сексот е вистинскиот начин да го преболите раскинувањето?

Igor

Три џемпери кои морате да ги имате оваа сезона во вашиот плакар! (ФОТО)

Igor

Водителот Огнен ќе го памети овој роденден: Гостите му донесоа подароци, торти, а се заигра и чочек среде емисија! (ВИДЕО)

КРАЛИЦИ НА БИКИНИТЕ: Ирина Шајк на врвот (ФОТО)

Igor

ТУНА навистина има со што да се пофали (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

5 × два =

Слични објави

ГОДИНИТЕ НЕ Ѝ МОЖАТ НИШТО: Лиз Харли гола во базен (ФОТО)

Igor

Пејачката Сани направи Хаос! (ВИДЕО)

Igor

Пејачката објави нови фотки: Фановите се прашуваат дали е бремена? (ФОТО)

Igor

Трагичен крај: Пронајдено безживотното тело на Наја Ривера

Еспресо

МАЈЛИ САЈРУС не губи време! Повторно е во врска (ФОТО)

Igor

Турунџиева го направи првото селфи со внукот (ФОТО)

Igor