Ана Николиќ во егзотично издание што го „запали“ Инстаграм! (ВИДЕО)

Откако својата фигура ја доведе до совршенство, Ана Николиќ не пропушта прилика на својот инстаграм-профил да објави некоја секси слика или видео-снимка. А зошто и да не?

Нејзините следбеници ги сакаа фотографиите и кога таа сметаше дека има проблем со вишокот килограми, а особено ги сакаат сега.

Ана со својот тим отпатувала за Мароко, со цел снимање на спотот за нејзината нова песна, па оттаму ги објавува и фотографиите.

Овој пат таа објави снимка како заводливо оди во костим за капење, а реакциите и коментарите секако дека преовладуваа.

Погледнете како изгледа Ана во тоа издание:

Слични објави

Ниту Паркинсоновата болест не може да го победи Ози Озборн: Не сакам никогаш да одам во пензија!

Еспресо

Синот на Џони Деп избегнува да биде во центар на внимание, но папараците се упорни (ФОТО)

Еспресо

Заштитното лице на „Викторија Сикрет“ ги воодушеви своите фанови! (ФОТО)

Igor

Продукти во кои се додаваат вештачки бои

Igor

Ставете мед на косата и ќе се воодушевите: Ќе имате прамени како од фризерски салон!

Еспресо

Поради коронавирусот сите гледаат филмови за пандемии, a ова се некои од најдобрите! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

4 × оне =

Слични објави

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Еспресо

Музика низ “Слика” – Нов звук во етерот (ВИДЕО)

Еспресо

Од што се плаши Северина: Ја ангажирале и бајачката на Кеба за спас

Igor

Сите го препорачаа токму овој начин за миење на рацете, а еве и доказ дека тој е најдобар! (ВИДЕО)

Еспресо

Ана Николиќ отпатува во Мароко да сними спот, но не ги заборави обожавателите! Им испрати жешка фотка! (ФОТО)

Васко Спасоски

5 корисни совети како да ги прикриете килограмите доколку ви пречат

Igor