Сталоне објави фотографија од Арнолд Шварценегер со која го исмеја стариот пријател (ФОТО)

Легендите на акционите филмови, Силвестер Сталоне и Арнолд Шварценегер, лудо се забавуваат на своите профили на Инстаграм.

Покрај тоа што неодамна објавија видео снимка, која стана вистински хит, сега Сталоне на Инстаграм објави фотографија со која го исмеа својот колега.

Сталоне играта на социјалните мрежи ја подигна на повисоко ниво, објавувајќи слика правена на Фотошоп на која Арнолд изгледа многу пониско од него.

-Со години луѓето мислеа дека Арнолд е повисок од мене. Сега вистината треба да се знае!“, напиша Сталоне.

Слични објави

Били Ајлиш со јасна порака во песната за најновиот филм за Џејмс Бонд: Нема време за умирање! (ВИДЕО)

Еспресо

Горд татко: Синот на познатиот челист, Лука Сулиќ, тргна по стапките на татко му (ФОТО)

Igor

Црна Гора дефинитивно не учествува на Евровизија!

Igor

Дарко Спејко имаше „акција“ во „Задруга“: Преубавата Тара падна во рацете на кумановецот (ВИДЕО)

Igor

Џорџо Армани има големо срце: Донираше 1.4 милиони долари, но погледнете што направи дополнително во борбата против коронавирусот!

Васко Спасоски

Светот доби НОВА МЕГАН МАРКЛ: Ова е двојничката на војвотката од Сасекс (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

единаесет + шест =

Слични објави

Повторно се собира НАЈСЕКСИ ЖЕНСКИОТ БЕНД на сите времиња

Igor

Уникатна венчавка во време на пандемија

Еспресо

Хурем драстично го промени изгледот: Омилената турска актерка е непрепознатлива (ФОТО)

Igor

Има 22 куќи и 170 милиони фунти на сметка – Ед Ширан ја презема титулата од Адел

Igor

Одлична и практична фризура која ќе ја сакаме во оваа сезона (ФОТО)

Igor

Присила Присли: Преку ден ученичка, навечер фатална жена (ФОТО)

Слободен печат