Што ви е луѓе, па мојата професија не е да се сликам гола! (ФОТО)

Атрактивната плавуша Кинси Волански влета на теренот на „Ванда Метрополитано“ со цел да го рекламира сајтот за возрасни кој е во сопственост на нејзиниот дечко.

View this post on Instagram

MTV welcome to my crib 🏰

A post shared by Kinsey (@kinsey) on

Бројот на фанови на тој сајт порасна на 32 милиони, а заработката од рекламата се искачи на 3,3 милиони евра.

Кинси веднаш се огласи и демантираше дека и таа се занимава со таквата индустрија за возрасни.

– После неколку неприкладни приказни, сакам да им објаснам на сите. Никогаш не сум позирала топлес, јас дефинитивно не сум учествувала во такво нешто. Сакам да ја знаете вистината дека јас по професија сум агент за недвижнини и воедно инвеститор. Моја долгорочна цел е да задржам тоа што сум заработила и инвестирам во недвижнини. Сакам да си изградам мое „царство“ и имам пасивни приходи – истакна Кинси.

Потсетување дека таа беше казнета од Европската фудбалска куќа (УЕФА) поради нејзиниот упад на финалниот меч од ЛШ.

Слични објави

Вистинската приказна за Зона Замфирова: Румени усни и образи бели како сомот, а под елекот се оцртувале бујните гради

Еспресо

Старлетата Ава за претседател на Хрватска! (ФОТО)

Igor

КАЈЛИ ЏЕНЕР објави нови фотки, па се најде на ѕидот на срамот (ФОТО)

Igor

Телевизијата ја замени за нешто сосема друго: Убавата водителка Николина Славковска се врати на старата љубов (ФОТО)

Igor

Цвеќето е идеален подарок за 8 Март, но внимавајте што подарувате! Гербер за мистериозност, божур за романтика…

Еспресо

„Слушај ти, жениште, седи доле кога јас велам“! Саша Поповиќ и Вики Миљковиќ се направија „лом“: „Поповиќ, ти си неписмен“!

Igor

Остави Коментар

петнаесет + 13 =

Слични објави

Ѓорѓе Балашевиќ доживеал инфаркт!

Igor

Новата песна „Јави се“ на Мите Стоилков, ќе ви разбуди љубовни спомени! (ВИДЕО)

Igor

Ни пиша Светлана од Северна Италија: Драги мои Македонци…

Васко Спасоски

Рис Витерспун призна дека била сексуално вознемирувана

Igor

Анистон и Витерспун: Порано најдобри пријателки, а сега не се поднесуваат

Igor

Бекамови издржаа 20 години: Нема да ви се верува каде Викторија првпат го видела Бекам (ВИДЕО)

Igor