Некогаш најзгодниот актер денес изгледа непрепознатливо

Од филмот „Гладијатор“ поминаа 19 години, а Расел Кроу денес изгледа сосема поинаку.

Некогаш важеше за најзгодниот актер на холивудската сцена, а папараците сега го фатија на пауза од снимањето на новиот филм „Unhinged“, а ние на фотографиите едвај го препознавме.

За потребите на снимањето на последните два филма славниот оскаровец на себе стави повеќе од 30 килограми, а во моментот повторно глуми полничок средновечен маж.

Во споменатиот филм Кроу глуми негативец кој по автомобилската несреќа на една жена и го направи животот пекол.

Слични објави

МОДНИОТ ИЗБОР ги збуни присутните: Анастасија и Цеца во СПЕКТАКУЛАРНИ тоалети (ВИДЕО)

Igor

Нов спот или еротски филм! Пејачката Маја Беровиќ во танга и без градник (ВИДЕО)

Igor

За оние со подлабок џеб: МАРТИНИ БИКИНИ ќе бидат хит следното лето (ФОТО)

Igor

Идеална фризура за летните денови: Репче на поинаков начин (ФОТО)

Igor

Сите лековити својства на маслинките

Igor

Купил кауч за 70 долари, но тоа што го пронашол во него го шокирало! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

2 × 1 =

Слични објави

Напиток кој ќе ви помогне во борбата против холестеролот

Igor

ЏИМ КЕРИ ја разгневи јавноста со провокативна карикатура за АБОРТУС

Igor

Манекенката Деми Роуз се жали: Сакам да си ја вратам старата фигура (ФОТО)

Igor

Српската пејачка во секси бикини го покажа своето совршено тело (ФОТО)

Igor

ТУНА навистина има со што да се пофали (ФОТО)

Igor

ПОКАЖА СКОРО СЕ: Екс-мис Албанија не остави место за имагинација (ФОТО)

Igor