9.8 C
Скопје
6 декември, 2021

Некогаш најзгодниот актер денес изгледа непрепознатливо

Од филмот „Гладијатор“ поминаа 19 години, а Расел Кроу денес изгледа сосема поинаку.

Некогаш важеше за најзгодниот актер на холивудската сцена, а папараците сега го фатија на пауза од снимањето на новиот филм „Unhinged“, а ние на фотографиите едвај го препознавме.

За потребите на снимањето на последните два филма славниот оскаровец на себе стави повеќе од 30 килограми, а во моментот повторно глуми полничок средновечен маж.

Во споменатиот филм Кроу глуми негативец кој по автомобилската несреќа на една жена и го направи животот пекол.

Слични објави

(ФОТО) Четири „најнесреќни“ невестински фустани што би требало да се заборават

А. Г.

Како да ја победите опсесивната љубомора?

Еспресо

(ФОТО) Како започнал трендот за китење елка

Слободен печат

(ФОТО) КОРИСНИ СОВЕТИ ОД ФРИЗЕРСКИ САЛОН: Ивана Кузмановска Момироска нè учи како до густа, долга и сјајна коса

Еспресо

БЕЛАТА КУЌА ЧУВА ГОЛЕМИ ТАЈНИ: Била градена од робови, главниот архитект бил Ирец и не требало да биде во бела боја!

И. Т.

(ФОТО) ГО ИСМЕВА ГЛАМУРОТ И СОВРШЕНСТВОТО НА „ИНСТАГРАМ“: На сите ни е позната реалноста

И. Т.
Се вчитува....