Нејзиниот љубоморен испад стана ВИРАЛЕН ХИТ: БИЈОНСЕ му го прости неверството, но не му го заборави (ВИДЕО)

За проблемите од својата брачна криза и двајцатаа пееја и јавно признаа што се случило.

Бијонсе и нејзиниот сопруг Џеј Зи се појавија на еден кошаркарски натпревар, но за однесувањето на славната дива зборува целиот свет.

Имено, покрај овој пар седела Никол Куран, сопругата на Џои Лејкоб, кој е сопственик на Golden State Warriors, клубот кој во тој момент бил на теренот.

Меѓутоа, Никол очигледно одлично се согласувала во разговорот со сопругот на Бијонсе, на кој таа му прости неверство во текот на нивната брачна криза, нешто за што и двајцата пееја на своите албуми. Се чини, сепак, дека не заборавила на тоа, бидејќи нејзините реакции во текот на разговорт станаа вирална сензација.

Поради гримасите на Бијонсе сите мислат дека воопшто не и одговарала блискоста на Џеј Зи со Никол.

Слични објави

Дневен хороскоп за петок, 13 март: Овните имаат проблеми со финансиите, рибите ќе стапат во нова врска

Еспресо

ЈК ПРАВИ ПРОБЛЕМИ НАСЕКАДЕ: Целосно соблекла момче, а тоа го гледала свршеницата – потоа настанал ХАОС!

Igor

На српскиот пејач му стана непријатно од толку многу бакшиш, па кажа – доста е! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Принцот Вилијам го шокираше медицинскиот персонал во Ирска со шегите на сметка на коронавирусот

Еспресо

Пинк за борбата со короната од која е заразен и нејзиниот син: Никогаш во животот не сум плачела повеќе!

Еспресо

ФОТО: Нема да ви биде добро – скопјанката Елеонора позира во тенка наметка под која нема ништо…

Васко Спасоски

Остави Коментар

четири × 1 =

Слични објави

Актерката на која операциите и ја уништија кариерата: Мег Рајан наполни 58 години (ФОТО)

Igor

Гвинет Палтроу продава фустан стар 20 години, а целиот приход ќе го донира во борбата против коронавирусот (ФОТО)

Еспресо

Го научив Бред Пит да се бакнува, прекрасна работа!

Еспресо

Магичен збор кој може да го припитоми срцето на секој маж

Igor

„Ве молам, простете ми“: Што се крие зад мистериозната порака на Ријана?

Igor

Кајли Џенер во средиште на скандал по обвиненијата што осамнаа на страницата на Форбс: Кралицата на карминот може да заврши во затвор!

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian