Ирина Шајк ги остави без здив фановите со новата објава на Инстаграм

Познатата руска убавица Ирина Шајк поради пандемијата на коронавирус изминативе месеци ги помина во нејзиниот дом во Менхетн, Њујорк.

Едни од најпосакуваните мажи денес, како што се португалската фудбалска ѕвезда Кристијано Роналдо и холивудскиот заводник Бредли Купер „паднаа“ на нејзината убавина изминативе години.

Последниве месеци Ирина беше видена со 34-годишниот трговец со уметнички дела, Витo Шанелб.

Како и многу колеги од модните писти, Ирина Шајк одлучи да го помине летниот годишен одмор на засега непозната егзотична локација – но, фановите на Инстаграм можеа да ја видат со заводлива фотографија во костим за капење.

Ирина одлучи да го истакне своето тело со едноделен костим за капење од американскиот бренд Good American, чиј коосновач е познатата реалити ѕвезда Клои Кардашијан. Изгледот го заокружи со голем сламен шешир.

Со изборот на овој леопард-модел на костим за капење, 34-годишната руска манекенка докажа дека ги следи тековните модни трендови.

Како што открива глобалниот моден пребарувач „Лист“, во последните недели се забележува значително зголемување на побарувачката од модните купувачи за модели и бикини украсени со животински принтови. Побарувачката за нив пораснала за 66 проценти.

Слични објави

Разладете го домот во најтоплите денови без климатизер

Еспресо

Дали сте добар родител? Хармонично семејство за здрави деца

Еспресо

Работи кои никако не смеете да ги фрлате во одводот од мијалникот: Ќе направите вистинска катастрофа во вашата кујна!

Еспресо

Славните дами воодушевија: Најубавите аутфити од доделувањето на MAC наградите (ФОТО)

Еспресо

Ако готвите сѐ со маслиново масло, не му правите услуга на здравјето

Еспресо

Бијонсе со шлиц до колковите и длабоко деколте ја надмина конкуренцијата! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

2 × оне =

Слични објави

Препородете го својот имунитет со овој домашен тоник

Еспресо

15 парчиња облека кои ви требаат за оваа пролет – Со нив сте комплетно опремени! (ФОТО)

Еспресо

Бијонсе со шлиц до колковите и длабоко деколте ја надмина конкуренцијата! (ФОТО)

Еспресо

ВИДЕО: Магичен бјути трик – Еве зошто сите ги мачкаат ноктите со паста за заби!

Слободен печат

Младоликоста и затегнатата кожа се одржуваат со витаминот Е!

Еспресо

За првпат во историјата се одржа виртуелна Мет гала (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian