5.8 C
Скопје
14:24 - 3 декември, 2023

Бекамови издржаа 20 години: Нема да ви се верува каде Викторија првпат го видела Бекам (ВИДЕО)

Дејвид и Викторија Бекам прославија 20 години брак, што е редок јубилеј кога станува збор за светски познатите личности.

Формално се запознале во 1977 година. Набрзо се свршиле и го добиле синот Бруклин. Денес имаат четири деца.

Таблоидите ги етикетираат како „Бренд Бекам“. Тие успеале да ја остварат целта на Викторија која таа си ја зацртала уште во 2001 година кога рекла дека сака да биде позната како детергентот „Персил“.

Слични објави

(Фото) Џенифер Лопез го покажа празнично уредениот дом вреден 60 милиони долари: Раскошна елка и златни чинии од Хермес

Еспресо

(Фото) Лице на ангел, тело на маж: Владислава е и убавица и ѕвер во една жена

Еспресо

Кога да поставите новогодишна елка за да привлечете љубов и богатство: Пет добри датуми

Еспресо

(Фото) Оваа жена има 26 новогодишни елки во својот дом: Ѝ требаат три месеци да ги украси

Еспресо

Го славиме светиот апостол Матеј: Се верува дека денес мора да ги вратите долговите и да ги кажете следните зборови

Еспресо

(Видео) „Поминав седум дена жив закопан“, во ковчег под земја: Јутјубер спроведе морничав експеримент за да собере „лајкови“

Еспресо
Се вчитува....