Бекамови издржаа 20 години: Нема да ви се верува каде Викторија првпат го видела Бекам (ВИДЕО)

Дејвид и Викторија Бекам прославија 20 години брак, што е редок јубилеј кога станува збор за светски познатите личности.

Формално се запознале во 1977 година. Набрзо се свршиле и го добиле синот Бруклин. Денес имаат четири деца.

Таблоидите ги етикетираат како „Бренд Бекам“. Тие успеале да ја остварат целта на Викторија која таа си ја зацртала уште во 2001 година кога рекла дека сака да биде позната како детергентот „Персил“.

Слични објави

Душко Тошиќ веќе не ја следи Карлеуша на Инстаграм: Објави фотографија со друга жена

Igor

СЕКСИ МАЈА БЕРОВИЌ: Го покажа телото од милион долари и провокативната тетоважа! (ФОТО)

Igor

Четири најубедливи докази за постоење на патници низ времето (ВИДЕО)

Еспресо

Сања Кужет со фотографија во бикини го запали Инстаграм (ФОТО)

Igor

По свадбата: Хајди го соблече бикинито и ги „сончаше“ новите СИЛИКОНИ? (ФОТО)

Igor

„Плејбој“ ги потсети фановите на култната фотографија на Памела Андерсон (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

2 × четири =

Слични објави

Девојка докажува дека буквално секој може да носи маска со мала доза на креативност! (ВИДЕО)

Еспресо

ПОДАРОК ВРЕДЕН 10.000 ЕВРА! Цеца ја изненади Анастасија со нешто уникатно

Igor

Вкусни домашни ишлери (ВИДЕО)

Igor

Гога Секулиќ: Да не беа болките во грбот и Василиј, немаше да престанам со силиконите

Igor

Мишел Фајфер е 25 години во брак со овој човек: Сите други би побегнале, но тој останал покрај неа! (ФОТО)

Igor

Тоалетна хартија за 3.999 долари, гратис – дијамантски прстен!

Еспресо