11.8 C
Скопје
23:24 - 29 февруари, 2024

Животот на два хороскопски знаци драстично ќе се подобри: Ги чека подарок од Универзумот

Астролозите именуваа два хороскопски знаци кои ќе ја најдат вистинската среќа овој месец. Ги чека успех во личниот живот. Можно е многу наскоро да застанат пред олтар.

Еве кои се на астро-листата.

Риби

Рибите во последно време имаат „црна низа“ денови, но сега се ќе почне да се подобрува. Интересно е што ве очекува циклус на настани што самите не ги очекувавте! Во вашиот живот ќе се појави личност која ќе го преврти наопаку.

Благодарение на таа личност, ќе откриете нови аспекти за себе и ќе можете да запознаете други верзии од себе. Можеби на почетокот се тоа ќе ве исплаши, но во исто време ќе ве привлече. Дозволете си да бидете различни и уживајте во овој пат кон себеподобрување.

Бик

Универзумот ќе биде великодушен за Бикот, имено за нивниот личен живот, и  ќе ви подари личност со која ќе бидете подготвени „и за оган и за вода“. Ова веројатно ќе биде единствената врска во вашиот живот што навистина ќе ја цените и негувате.

Со оваа личност ќе сакате да создадете семејство и да имате деца. Сепак, астролозите предупредуваат дека треба да бидете понежни и потолерантни, тогаш се ќе ви успее.

Неделен хороскоп (12 до 18 февруари): Одлични вести за Овенот, важен проект за Девицата, љубов за Водолијата…

Слични објави

(Фото) Кој е новата љубов на Наоми: Од мултимилионерот од Саудиска Арабија носи скапоцен прстен

еспресо

Еден од најхармоничните парови: Тамара Драгичевиќ и Петар Бенчина го очекуваат третото дете

Еспресо

(Видео) „Не можам да ти кажам“: Објавена нова песна од Оливер Драгојевиќ шест години по неговата смрт

еспресо

Сенида нападната во Австрија: Излегол од од автомобил и почнал да ѝ удира шлаканици

Еспресо

Саша Поповиќ во шок поради тоа што Кеба го направи среде емисија: „Дали си ти нормален? Ова не сум го доживеал 20 години“

jasmina.kantardzieva

(Фото) Љубовта не згаснува: Лазар Ристовски во прегратки на 39 години помладата девојка

Еспресо
Се вчитува....