4.8 C
Скопје
02:17 - 4 март, 2024

(Видео) Келче не ќе ја запроси Тејлор Свифт, но нивниот бакнеж го распламти интернет: Каква страст на трибините!

Тејлор Свифт на натпреварот за Супербоул пристигна во друштво на своите пријатели Блејк Лајвли и Ајс Спајс, а од трибините го бодреше своето момче Тревис Келче, кој игра за Канзас Сити Чифс. Во вио ложата биле и родителите на Келче и неговиот брат Џејсон со сопругата Кајли, а пејачката бил снимен како внимателно го гледа натпреварот.

Тимот на Чифс победи, а Тревис и Келче ја прославија победата со романтичен бакнеж на трибините, од кој се „запали“ цел интернет.

Да потсетиме, нивната љубовна приказна на јавноста ѝ стана позната во ноември минатата година, а во пресрет на Суперболот се шпекулираше, па дури и се обложуваше, дека Келче ќе ја запроси Свифт токму тогаш. Тоа не се случи, но парот имаше причина за славење.

Слични објави

(Фото) „Правда за Бресквица“: Протест пред српското Собрание

еспресо

(Фото) Ријана, 2.500 јадења и кодекс на облекување на девет страници: Што се знае за свадбата на индискиот милијардер Анант Амбани

еспресо

(Видео) Карлеуша му соопшти на светот кога Кристијано Роналдо оди во пензија

Еспресо

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо
Се вчитува....