3.8 C
Скопје
19:24 - 5 декември, 2023

Среќа со пари на крајот на октомври: Два хороскопски знаци ќе добијат џекпот

Астролозите именуваа два знака од Зодијакот кои ќе имаат финансиска среќа на крајот на октомври.

Тие можат значително да ја подобрат својата финансиска состојба.

Еве кои се на паричната астро листа.

Водолија

Водолиите можат да добијат голем бонус откако ќе ги завршат задачите кои раководството ги постави пред нив. Успешно ќе се справите со нив доколку во ова ги вклучите и колегите. Заедно, ќе можете не само да покажете добар резултат, туку и да се надминете себеси. Очекувајте парична награда па дури и напрдување во кариерата!

Во наредните денови слободно сметајте дека ќе добиете поголема сума на пари, благодарение на која ќе можете да се задоволите со нешто многу пријатно. Астролозите велат дека успехот е веднаш зад аголот.

Лав

Лавовите можат да направат пробив во својата кариера на самиот крај на октомври. Можеби долго време негувате некоја идеја, но таа сега ќе експлодира. Се ќе успеете да направите на најдобар начин, што ќе ви донесе и слава и пари. Многу брзо ќе ги жнеете плодовите на вашиот труд.

На почетокот на ноември можете да размислите за купување недвижен имот или автомобил.

Крајот на есента ќе им донесе луда радост на три хороскопски знаци: Нови работни места и крај на љубовните маки

Слични објави

И Горан Бреговиќ се прости од Владо Правдиќ: „Тој беше единствениот фин дечко меѓу нас“

Еспресо

Ален Исламовиќ погоден од смртта на Владо Правдиќ: Се прости од колегата

Еспресо

(Фото) Запознајте ја најбогатата Босанка, „тешка“ е 300 милиони евра, роди на 51 година

Еспресо

(Видео) По концертот на Александра Пријовиќ во Загреб сите паѓаа како покосени

Еспресо

Џулија Робертс се огласи за смртта на Метју Пери: Доживеале голема љубов, а еве што кажа за трагедијата

Еспресо

(Видео) Александра Пријовиќ не издржа пред крајот на концертот: Мора ли секоја вечер да плачам?

Еспресо
Се вчитува....