24.8 C
Скопје
16:17 - 3 октомври, 2023

Ќе ги покрие бран од љубов: Три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа во личниот живот во септември

Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот кои треба да очекуваат светли искуства во љубовната сфера следниот месец (септември).

Девица

За Девиците, септември ќе донесе светло искуство во сферата на љубовта. Посветете им повеќе внимание на вашите интуитивни чувства, бидејќи тие ќе ве доведат до личност која навистина може да ве инспирира и разбере. Ова може да биде почеток на убава и страсна приказна која долго ќе трае, а многу веројатно и – засекогаш.

Скорпија

Септември ќе биде време за Скорпиите да најдат и остварат длабока емотивна врска со некого. Не плашете се да ја покажете вашата ранливост и да ги споделите вашите најдлабоки мисли и чувства. Во овој период можете да запознаете партнер/ка кој ќе ви даде самодоверба и ќе ви помогне да го достигнете вашиот потенцијал на сите полиња, па дури и во работната сфера.

Водолија

Во септември 2023 година, на Водолиите им е судено да ја најдат вистинската љубов на неочекувано место. Отворете го срцето за нови познанства и не плашете се да ризикувате. Можеби ќе сретнете личност која ќе ги сподели вашите вредности и аспирации, создавајќи хармонична врска со вас. Ѕвездите се уверени во тоа.

Слични објави

(Фото) Легендарното селфи на поранешната финска премиерка и Ана Винтур го крена модниот свет на нозе!

Еспресо

Хрватите повторно бараат забрана за концерт на Аца Лукас: Каква порака ќе испрати зависник и насилник?

Еспресо

Жерар Депардје за обвинувањата за силување: Никогаш, никогаш не сум малтретирал жена

Еспресо

(Фото) Преубавата Ноелија Војгт стана Мис на САД 2023: Американка со венецуелско потекло

Еспресо

Еве што се случувало пред сообраќајката на Аца Лукас: „Беше исклучително добро расположен“

Еспресо

Џоди Тарнер-Смит поднесе барање за развод од Џошуа Џексон: Голема љубов, а причината за разделба непозната

Еспресо
Се вчитува....