Наши миленици: АБИ

Здраво, ова е Аби. Аби е ескперт за уништување играчки, љубител на грицки и дремки. Златна ретриверка со златно срце. Аби ги сака сите – возрасни, деца, бебиња, кучиња, мачиња, големи и мали, познати и непознати. Омилен ѝ е секако флегматичниот мачор Мичо, со кого се цимери веќе три месеци. И покрај дисплазија на колковите, Аби ужива да оди на прошетки. Можете да ја сретнете како душка низ маало, трча во парк, или како пробува да ве шармира во некое од скопските кафулиња. Доколку ја сретнете Аби, слободно погалете ја, а за возврат ќе добиете насмевка и позитивна енергија што ќе ви го разубави денот.

Слични објави

Казнета француската уметница што се соблече гола пред светилиштето во Лурд (ФОТО)

Еспресо

15 најубави цитати за жените

Еспресо

Пенасти крофни од рерна: Меко тесто полно фил! (РЕЦЕПТ)

Igor

Нора Шакири: „Носам најубав дечко на свет“

Еспресо

Летен адут: 8 начини да носите сламен шешир во секоја прилика

Igor

Селма Хајек го сретнала својот принц кога најмалку очекувала

Еспресо

Остави Коментар

петнаесет + 11 =

Слични објави

Бел градник под бела маичка? Размислете уште еднаш!

Igor

Полнети пиперки со сирење

Igor

НАЈДОБРИОТ РЕЦЕПТ за сос за сите видови месо и риба

Igor

Десерт кој ќе ви го направи денот поубав – Палачинки со вкус на кафе

Igor

Евтино мени за брзо слабеење: Медицинска диета која го топи вишокот килограми (МЕНИ)

Еспресо

Погледнете како да го поправите патентот за секунда само со помош на вилушка и уште 28 неверојатни трикови! (ВИДЕО)

Еспресо