25.8 C
Скопје
18:25 - 25 јуни, 2024

(Видео) Склекови, стомачни, шпага: Јована Јеремиќ извежба целосен тренинг покрај базенот во нејзината луксузна вила

Српската водителка Јована Јеремиќ знае како да ужива во нејзината луксузна вила на Грочка, која ја доби од нејзиното момче бизнисмен Драган Станковиќ.

Јеремиќ сподели видео на својот инстаграм-профил во кое вежба покрај базенот во „Вила Јована“.

Водителката покажа како ја одржува формата и витката линија – таа покрај базенот правеше склекови, стомачни, шпага, а секако добриот тренинг не може да се замисли и без истегнување.

– Моето тело е храмот во кој престојува мојата душа. Љубоморно ја чувам и затоа телото мора да ми биде панцир. Секој ден се обидувам да се победам, макар за 5 минути или 100 гр повеќе. Таква сум јас. Сакам да напредувам затоа што ако не напредуваш, стагнираш – вели водителката со видеото.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOVANA JEREMIC (@jeremicjovana)

Слични објави

Осамна мистериозна, последна објава на Шифти Шелшок: Ја објавил непосредно пред смртта

еспресо

„Ме заболе, нека прават што сакаат!“: Дарко Лазиќ бесен за гласините дека мајка му се омажила

Еспресо

„Мојот развод е мојата најголема победа“: Јована Јеремиќ искрено за бракот со српскиот политичар

Еспресо

Јелена Карлеуша искрено за односот со Душко: „Кармички, немам мир во животот…“

еспресо

(Видео) Длабоко деколте и шлиц до колкот: Ќерката на Харис Џиновиќ во никогаш попровокативно издание

Еспресо

(Фото) Ситно брои до породувањето: Бремената водителка на „Ѕвездите на Гранд“ живее во невиден луксуз

Еспресо
Се вчитува....