11.8 C
Скопје
21:48 - 26 февруари, 2024

(Видео) Јелена Карлеуша во најжешко издание досега: Минијатурното бикини едвај ѝ ги покри интимните делови

Јелена Карлеуша сподели ново, жешко видео од Дубаи.

Пејачката Јелена Карлеуша веќе неколку дена ужива во својот одмор во Дубаи, уживајќи во еден од најлуксузните хотели на Емиратите, за кој потроши еден милион динари.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Нејзините следбеници секојдневно гледаат нејзини разголени фотографии во бикини. Танцуваше во минијатурни гаќички, покажа дланки од песок на задникот, а потоа предизвика хаос на Инстаграм кога тетовираната рака на маж ѝ влета во кадарот. Набрзо откри за кого се работи, а потоа продолжи со истото темпо.

Сега таа сподели снимка од спалната соба на креветот, обелечена во најминијатурното бикини, кое едвај ги покри нејзините интимни делови. Таа позираше пред огледалото, а потоа го покажа погледот од хотелот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Слични објави

„Пукна тиквата“: Ана Николиќ е повторно сама, го остави дечкото

Еспресо

(Фото) Теодора Џехверовиќ продолжува да шокира: Се одлучи за нова тетоважа, а местото кое го одбрала е многу провокативно

Еспресо

(Фото) Семејна идила: Ќерката на Гоце Тодоровски го прослави роденденот со најблиските

Еспресо

(Фото) Лепа Брена наздравува со шампањ во Монте Карло: Пејачката се пофали со погледот од луксузното Монако

Еспресо

Натпреварувачката која излезе од „Ѕвездите на Гранд“ во солзи даде јавно ветување: Ако Саша ме врати на натпреварот, ќе дојдам гола

Еспресо

Јована Јоксимовиќ за односот со ќерката на Жељко: „Јас не можам да ѝ бидам ни мајка, ни другарка“

Еспресо
Се вчитува....