19.8 C
Скопје
21:55 - 14 јуни, 2024

(Видео) Александра Пријовиќ се расплака на концерт: Пејачката не можеше да ги запре солзите

Александра Пријовиќ одржа уште еден во низата неверојатни концерти во Риека, а еден емотивен момент искрено ја расплака.

Александра Пријовиќ во последните месеци урива рекорди со концертите што ги одржува низ регионот, а последниот од серијата концерти во Риека имаше особено емотивно значење за популарната пејачка. Александра во еден момент ја совладале емоциите, седнала на бината и заплакала.

@croatianginger♬ original sound – Marija Pocrnjić

По неколку минути овации од публиката: „Пријо, те сакаме Пријо, те сакаме“, пејачката ја совладаа емоциите, па не можеше да ги задржи солзите.

– Понекогаш зборовите се излишни. Секој концерт е посебен – рекла пејачката, а потоа го покрила лицето за да ги сокрие солзите.

Слични објави

(Фото) Кејт Мидлтон се огласи пред утрешното јавно појавување: Терапијата оди добро, има лоши и добри денови

еспресо

(Фото) Павле и Ирина Камилоски му направија крштевка на синот Јосиф

Еспресо

(Фото) Злато и дијаманти: Позната српска манекенка се прошета низ Белград со накит вреден 72.000 евра

Еспресо

(Фото) Сопругата на Дарко Лазиќ се соблече во шестиот месец од бременоста! Го покажа стомакот во минијатурно бикини

Еспресо

Скандал во „Никогаш не е доцна“: Жика Јакшиќ ги фатил натпреварувачите во измама, веднаш ги дисквалификувал

Еспресо

Совети од Клиника „Жан Митрев“: Минимално инвазивен ласерски третман на враснато влакно

еспресо
Се вчитува....