Вељко тајно ја снимаше Цеца во автомобилот: Во еден момент гласно и викна, но погледнете ја нејзината реакција! (ВИДЕО)

Откако се пошегува со неговата сопруга Богдана, со која се шегуваше за нејзините килограми во бременоста, на тапет овој пат на Вељко Ражнатовиќ беше неговата мајка, фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ.

Вељко насмеан ја возеше мајка му на тренинг, а во моментот кога мајка му не му обраќаше внимание, тој ја уклучи камерата на својот телефон.

– Мајкооооо – извика Вељко со насмевка, а таа се заврти накај него и веднаш сфати за што се работи.

Откако слатко и спонтано се изнасмеа, Цеца му кажа само: „Возиш, бре“.

Погледнете:

Слични објави

Среќен први октомври! Пејачката Теа Трајковска во бикини праќа поздрави од Анталија (ФОТО)

Igor

Мајли Сајрус доаѓа во Косово (ВИДЕО)

Igor

УБАВАТА АКТЕРКА И ТОЈ СЕ СЕКОГАШ ЗАЕДНО: Анџелина Џоли конечно се ЗАЉУБИ и не го крие тоа!

Igor

Видео хороскоп 15 јули 2019, понеделник

Igor

Нивес Целзиус со нова ОПАСНО ЖЕШКА фотка на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Поради аферата со факултетите: Глумицата Лори Лохлин оди во затвор и мора да плати парична казна

Еспресо

Остави Коментар

2 × 3 =

Слични објави

Само Џенифер Лопез до 50 години во тесен кожен фустан изгледа како БОЖИЦА (ФОТО)

Igor

Како би изгледале познатите личности доколку се „обични“ луѓе без гламурот? (ФОТО)

Еспресо

Драстична промена: Ѕвездата на „Изгубени“ ја избричи главата (ФОТО)

Igor

ГО СМЕНИ ЛИЧНИОТ ОПИС: Дали симпатичната пејачка претера со пластични операции?

Igor

Марија Шерифовиќ ја преработи една од најубавите песни на Оливер Драгоевиќ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ќерката на Цеца без грам шминка, скапа гардероба и гламур направи НЕСЕКОЈДНЕВНО ВИДЕО!

Igor