Северина ја копира Меган Маркл! (ФОТО)

Северина Коиќ овој викенд овјавува фотографии од Монте Карло, каде отпатува со сопругот Игор. Хрватската пејачка изненади многумина со својот стајлинг на последните 3 фотографии, а на фановите око им фати марамата која ја заврза во стилот на Џеки Кенеди и кралицата Елизабета.

Сепак, изгледа дека Северина повеќе го сака стилот на Меган Маркл. На фотографиите таа позита со скапоцената чанта од уругвајската дизајнерка Габриеле Хеарст во кафена боја. Војвотката Меган и Северина за чантата платиле неверојатни 2,000 евра.
Меган ја носеше кога беше бремена, покрај виолетовиот фустан и црвениот капут, а Севе неколку пати се појави во јавноста со неа.

Слични објави

Сочна и вкусна: Пита со праски и суво грозје (РЕЦЕПТ)

Igor

Миа Калифа: ТЕРОРИСТИТЕ ми се закануваа дека ќе ми ја ОТСЕЧАТ главата

Igor

Ова се најперверзните пози на Џеј Ло: Ги рашири нозете, а „доле“ имаше само тенка линија! (ФОТО)

Igor

Познатите на Вимблдон: Харелсон пиеше вино, Безос дојде со новата девојка (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Прва заедничка фотографија од Тајланд: Анастасија и Ѓорѓе уживаат на базен, а нејзиниот израз на лицето многу кажува! (ФОТО)

Васко Спасоски

Луна Џогани добива застрашувачки закани: „Би ти пукал во нозете!“

Igor

Остави Коментар

10 − четири =

Слични објави

Марија Шерифовиќ се соблече во купачи: Цел интернет зборува за ова!

Igor

Мараја Кери ја раскопча наметката и покажа какво тело има на 50 години (ФОТО)

Igor

Ова е најдобрата песна за изминатата година: Дали ви се допаѓа? (ВИДЕО)

Еспресо

Бредли Купер го освои срцето на новата Бонд девојка!

Еспресо

Ја следат повеќе од 13 милиони луѓе но никој не забележал дека е машко – Познатата јутуберка призна сè (ФОТО)

Еспресо

Дали е време да раскинете со партнерот? Поставете си ги овие три прашања!

Еспресо