17.8 C
Скопје
14:49 - 20 април, 2024

Саша Поповиќ во шок поради тоа што Кеба го направи среде емисија: „Дали си ти нормален? Ова не сум го доживеал 20 години“

Саша Поповиќ беше шокиран од она што го направи Драган Којиќ Кеба, кој има толкаво искуство на телевизијата и на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“.

Имено, Пејачот лежерно се искива додека сè уште му беше вклучен микрофонот, што го запрепасти Поповиќ.

– За прв пат гледам кивавица на широкопојасен интернет. Дали си луд, Кебо, да ги нокаутираш нашите звучници овде? Првпат по 20 години гледам како некој така кива на отворен микрофон, жими мајка – рече Саша.

– Ако има чистачка да го избрише подот овде, затоа што исфрли на два метри – додаде тој.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zvezde Granda (@zvezdegranda)

Слични објави

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо

Водителката Бојана Јанковиќ пронајдена мртва во стан, се чека на обдукција на телото

еспресо

Астропрогноза за сабота, 20 април: Вагите да посветат внимание на партнерот, Водолиите да се отворат за нови познанства

еспресо

Личниот живот им „пука“: Три хороскопски знаци наскоро ќе ја изгубат љубовта

еспресо
Се вчитува....