17.8 C
Скопје
14:59 - 20 април, 2024

(Фото) Љубовта не згаснува: Лазар Ристовски во прегратки на 39 години помладата девојка

Љубовната врска помеѓу актерот Лазар Ристовски и неговата 39 години помлада колешка Аница Лазиќ постојано го привлекува вниманието на јавноста, па секоја нивна објава на социјалните мрежи има значителен број лајкови и коментари.

Тие не ја кријат својата љубов и често објавуваат фотографии на кои покажуваат колку се сакаат. Сега Аница објави фотографија од брод каде позира во прегратките на својот партнер.

Инаку, откако ја потврди врската со колешката, Ристовски постојано е активен на Инстаграмот на својата девојка.

Лазар има 71 година, а Аница 32, сепак двајцата се трудат да не се вознемируваат поради негативните коментари што ги оставаат на социјалните мрежи, туку да уживаат во љубовта.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anica Lazic (@anicalazicofficial)

Слични објави

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо

Водителката Бојана Јанковиќ пронајдена мртва во стан, се чека на обдукција на телото

еспресо

Астропрогноза за сабота, 20 април: Вагите да посветат внимание на партнерот, Водолиите да се отворат за нови познанства

еспресо
Се вчитува....