18:50 - 20 април, 2024

Среќници на месец март: Три хороскопски знаци ќе летаат на крилјата на среќата 

Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот, кои во март 2024 година ќе добијат се за што долго сонувале.

Нивниот живот ќе се претвори во вистинска бајка, па ќе „полетаат“ од среќа.

Кои се среќниците на месец март, прочитајте во продолжение.

Лав

Лавовите можат да ги покажат своите лидерски квалитети и да постигнат голем професионален успех. Ѕвездите ви ветуваат период на самореализација, слава, препознавање и успех. Ве очекува финансиски постабилен живот доколку сте малку потрпеливи и помудри.

Покрај тоа, во март можете да напредувате во личниот живот. Многу е веројатно да стасате и до олтар со саканата личност.

Стрелец

За Стрелците март ќе биде незаборавен месец, бидејќи можат да тргнат на патувањето од соништата. Земете го вашето семејство со вас или пријателите, така оваа авантура ќе биде уште позабавна и поинтересна!

Астролозите исто така велат дека можете да ја промените работата. Ако долго време барате ново работно место, тогаш ќе имате шанса конечно да ја завршите потрагата и да го работите она што го сакате.

Рак

Во животот на Раковите ќе започне „бела“ низа денови поврзана со нивниот личен живот. Ѕвездите ви ветуваат романтичен период во кој ќе ги почувствувате најтоплите и најнежните чувства.

Постои можност токму во март да одлучите да стапите во брак или да го проширите семејството. Разговарајте за ова со вашиот партнер, ќе добиете голема поддршка.

Слични објави

(Фото) Вака пред смртта Бојана Јанковиќ зборувала за поранешниот сопруг: Мојата крв…

Еспресо

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо

Водителката Бојана Јанковиќ пронајдена мртва во стан, се чека на обдукција на телото

еспресо
Се вчитува....