Рита Ора со накострешени гради во ресторан, па во диско! (ФОТО)

Пејачката со албанско потекло Рита Ора (29) со својот стајлинг привлече многу погледи минатата ноќ во Западен Холивуд.

Со провокативниот изглед таа предизвикала хаос во ресторан, а припадниците на посилниот пол не можеле, а да не ги забележат атрибутите на пејачката, која свесно ги ставила во прв план.

Рита прво посетила еден ресторан каде уживала со пријателите, а на себе носела срербен топ и панталони со кафеава боја.

Фото: Профимедиа

Нешто малку подоцна пејачката одлучила да продолжи со ноќното излегување и се упатила во ноќен клуб, но во малку поинаква комбинација.

Имено, Рита панталоните ги заменила со црно кожно здолниште со шлиц до колена и црни чизми, а сребрениот топ останал на неа.

Слични објави

Како ладен туш: Ештон Качер и Мила Кунис открија се за разводот (ВИДЕО)

Igor

Пролетна комбинација број 1: Французинките ја обожаваат, а ние ја копираме (ФОТО)

Igor

Присила Присли: Преку ден ученичка, навечер фатална жена (ФОТО)

Слободен печат

Совршен додаток на кафето – Домашни кроасани со ореви

Igor

Бремената Ешли се снимала потполно гола: Се обидувам да го сакам своето тело (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Сакото го зазема првото место на модната листа за новата сезона! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

8 + четиринаесет =

Слични објави

ЗАПОЗНАЈТЕ ГО СУПЕР ЗГОДНИОТ ПЕЈАЧ, син на пратеничка во македонското Собрание (ФОТО)

Igor

Хороскоп за 19 ноември 2019 вторник, Близнаците ќе добијат критики, Стрелците ќе имаат брачни проблеми

Igor

Да признаев дека сум ГЕЈ никогаш немаше да станам актер (ФОТО)

Igor

Хаос во домот на Лила Филиповска: Елката превртена на под, водителката го објави виновникот (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Адријана Лима со оваа фотка го воодушеви светот: Прекрасна е! (ФОТО)

Igor

Мајката на Кристијано Роналдо итно пренесена во болница

Еспресо