Почувствувајте ја зимската идила на француските Алпи (ФОТО)

Одморот во текот на зимата за многумина е синоним за зимските спортови и удобни и топли ентериери…

Доколку планирате зимски одмор на француските Алпи, задолжително посетете го „Chalet Cyanella“.

Оваа гостопримлива колиба има пет спални соби, ви нуди инспиративна колекција на топли и интересни ентериери во кои сигурно ќе уживате во текот на вашиот одмор.

Новата луксузна колиба е дело на „Bo Disign“ компанијата, а добила живот со помош на одбрани облици, текстури и бои.

Нема потреба да се нагласува дека дизајнот на овој ентериер е креиран да ве опкружи со топлото присуство на луксузните детали.

Она што треба да го знаете е тоа дека базенот лесно се менува во подиум за играње со комплетно диско-осветлување.

Покрај оваа неверојатна и забавна можност, тука е и теретаната, сауната и собата за масажа, барот во кој ќе се чувствувате релаксирано и поради кои вашите спомени од овој одмор ќе траат вечно.

 

Слични објави

Хоакин Феникс се штити: Ги дезинфицира рацете по точењето гориво (ФОТО)

Еспресо

Мик Џегер по операцијата: Жив, Здрав и повторно во акција! (ВИДЕО)

Igor

Откриено што работи Меган Маркл во Канада, а еве како се нарекува себеси (ФОТО)

Еспресо

Џејсон Момоа слаб и ќелав за рекламата која предизвика лавина негативни реакции! (ВИДЕО)

Еспресо

Четири години без Маџгаљ: Пријателите направија песна во негова чест која ќе ве расплаче! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Пирс Броснан заблеска во елегантно одело, а неговата необична брада веднаш „им падна во очи“ на сите (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

17 − 10 =

Слични објави

Жирито на Суперталент со неверување гледаше што прави оваа 85-годишна баба со 40 години помлад маж (ВИДЕО)

Еспресо

Вилијам ја третирал Кејт како СЛУГИНКА, правел со неа што сака: Испливаа ИНТИМНИ ДЕТАЛИ од врската на кралскиот пар!

Igor

Родени се Ерик Клептон и Селин Дион, „Леб и сол“ го објавија албумот „Као какао“ и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Ќе ви застане крвта во вените! Првиот македонски хорор-спот, снимен според вистинска приказна! (ВИДЕО) (+18)

Igor

Доење во време на коронавирус: Дали мајката може да го зарази бебето преку мајчиното млеко?

Еспресо

НЕМА ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Беше членка на познатото руско дуо, сега е целосно обезличена

Igor