18.8 C
Скопје
16:15 - 20 април, 2024

„Нонстоп сум на инфузии“: Цеца проговори за здравствените проблеми со кои се соочила периодов

Најголемата балканска ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ повторно се појави на снимањето на натпреварот „Ѕвездите на Гранд“ откако направи кратка пауза поради здравствени проблеми.

Цеца беше сабележана од фотографите во сако со светки, провокативен топ и црни панталони. Таа за српските медиуми отворено кажа за здравствените проблеми со кои се соочила периодов.

– Последниве 10 дена имам нешто лошо, два пати вирус, стомаќен вирус, па отсуствував од снимање, а сега за викенд белите дробови, кашлица, нонстоп сум на инфузии. Инаку, имам добар имунитет, не знам што е ова, некоја страшна епидемија – рекла Цеца, а потоа открила што и рекол синот Вељко:

– Не одмарам, не можам да се излечам. Така ми рече мојот син: „Те молам, жено, одмори се“.

Слични објави

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо

Водителката Бојана Јанковиќ пронајдена мртва во стан, се чека на обдукција на телото

еспресо

Астропрогноза за сабота, 20 април: Вагите да посветат внимание на партнерот, Водолиите да се отворат за нови познанства

еспресо
Се вчитува....