36.8 C
Скопје
19:29 - 15 јули, 2024

Гога Секулиќ остро за обвинувањата дека е во шема со Харис Џиновиќ: Имам татко дома, не ми треба

Гога Секулиќ синоќа на 2 јули гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“ кога коментираше за бројни актуелни случувања , а меѓу другото се осврна и на наводната афера со Харис Џиновиќ.

– Кој е твојот нов дечко? Харис? – ја праша Огњен, на што таа одговори како од топ.

– За да ја завршам таа тема, го почитувам човекот, неговата кариера. Си имам татко дома, не ми треба, немам дечко, имам многу додворувачи, кога ќе имам дечко ќе ти кажам – рекла Гога.

– Јас и Харис Џиновиќ?! Може да ми биде татко, на возраст е на мојот татко. За да не се навреди човекот, ја почитувам неговата работа, човекот е џентлмен. Можеби неговата поранешна сопруга претпочита постари мажи, но Гога се знае дека не. Сите знаат дека Гога Секулиќ сака помлади момци – изјави пејачката.

Слични објави

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо

(Фото+видео) Северина ги покажа градите? Згодната пејачка избра невообичаена маичка за нејзиниот концерт

Еспресо
Се вчитува....