34.8 C
Скопје
18:13 - 22 јули, 2024

(Фото) Зоран Марјановиќ и Инди ја објавија првата заедничка фотографија: Уживаат со шампањ во џакузи

Пејачката Индира Арадиновиќ, попозната како Инди, влезе во романса со композиторот Зоран Марјановиќ, со кој соработува со години, а токму тој го направи нејзиниот најголем хит „Бато бре“.

Откако признаа дека се во врска, влегоа во фокусот на интересот на јавноста, а многумина ги интересираат деталите од нивната врска. Сега Инди реши и јавно на социјалните мрежи да го сподели првото заедничко селфи.

Тие заедно се разладуваат со шампањ во џакузи, а фотографијата Инди ја објави на својата Инстаграм приказна.

Слични објави

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо

(Фото) Деми Мур ја покажа својата совршена линија во минијатурни бикини: „Авионка“ на 61 година

еспресо

(Фото) Џина Џиновиќ има нов дечко: Веќе не го крие и страсно се љуби со него пред сите

Еспресо
Се вчитува....