32.8 C
Скопје
20:49 - 15 јули, 2024

(Фото) „Им ги крадеме мажите на жените“: Мина Наумовиќ по жестоката прозивка, возврати со иста мерка!

Мина Наумовиќ, сопругата на српскиот водител Огњен Амиџиќ, добила порака на Инстаграм која ја сподели со сите.

Имено, Мина објави своја фотографија на споменатата социјална мрежа и на своите следбеници им го постави прашањето: „Што правите на семафор? Пишете ми идеи во коментари“.

По нејзината објава, пристигнале многу пораки, а една ја споделила и јавно.

„Им ги крадеме мажите на жените и ја уништуваме иднината на децата оставајќи ги да живеат без родители“, гласела пораката што ја добила Мина, на што веднаш имало остар коментар.

„Прашањето е што правите на семафорите, а не дали страдате од параноична шизофренија“, напишала Мина.

 

 

Ова не е првпат Мина да се соочува со негативни коментари откако беше откриено дека е во врска со Огњен Амиџиќ, кој е 17 години постар од неа. На почетокот на врската го критикуваа и нејзиниот „пластичен изглед“, поради што реагираше и самиот водител:

„Верувале или не, 100 отсто е природна. Ниту 1 отсто ГМО, филери и пластика. Затоа што читам сешто, а не ја сакам неправдата”, напиша еднаш Огњен Амиџиќ.

Слични објави

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо
Се вчитува....