Ознака : инди

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Прва слика од пејачката Индира Арадиновиќ по излегувањето од болница и двомесечната борба за живот (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Индира Арадиновиќ Инди по два месеци излезе од болница и сега се наоѓа во својот дом, од каде објави и селфи по подолго време....
Лајфстајл Сцена

Познатата пејачка откри БОЛНА ВИСТИНА за своето семејство: Никогаш не го заборавивме!

Igor
Пејачките Инди и Едита, кои се актуелни на балканската поп-фолк сцена, откриле еден дел од нивниот живот за кој досега никогаш не разговарале. Инди ја...