39.8 C
Скопје
17:02 - 19 јули, 2024

(Фото) Тони Цетински пресади коса, непрепознатлив е: Многу интересна фризура

Фризурата на Тони Цетински е во преден план откако хрватскиот музичар пресади коса.

Пред да го прослави својот 53-ти роденден, пејачот направи естетски третман кој речиси го смени неговиот личен изглед.

Косата, која полека ја губеше, повторно почна да му расте, а денес може да се пофали и со интересна фризура.

принтскрин инстаграм

На фотографијата со Нина Бадриќ најдобро може да се види колку му прилега новиот имиџ, а за тоа само придонесе и неговата широка насмевка.

Слични објави

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо
Се вчитува....