3.8 C
Скопје
03:15 - 21 февруари, 2024

(Фото + видео) Огњен Амиџиќ и бремената Мина Наумовиќ фатени заедно: Таа се криела од фотографите, а тој покажал колку е грижлив

Водителот Огњен Амиџиќ и неговата бремена сопруга Мина Наумовиќ Амиџиќ уживаат во љубовта, па се трудат да го искористат секој слободен момент заедно.

Во моментов во српските кина се прикажува филмот за легендарниот пејач Џеј Рамадановски, чија премиера се одржа пред неколку дена. Така познатиот водител и неговата сопруга решиле да го гледаат филмот „Недела“ за животот на споменатиот пејач.

Двајцата пристигнале заедно, Мина била облечена во долга црна јакна, а на главата имала голема качулка за никој да не ја препознае.

Таа веднаш отишла да седне во ходникот, додека Огњен чекал во ред за да земе пијалок и грицки.

Фотографиите и видеото од вљубениот пар можете да ги погледнете ТУКА.

Мина неодамна преку Инстаграм откри дека е бремена во деветтиот месец и откри дека ќе роди ќерка.

Слични објави

Анабела и Луна за кавгата со Весна и Ѓоле Ѓогани: Нема потреба да се смириме, тие се големи моралисти

Еспресо

„Не ме прашувајте за Пријовиќ“: Хит одговор на градоначалникот на Сплит

еспресо

Адвокатката на Северина: Сега има чувство на олеснување, задоволна е

Еспресо

(Фото) Александра Пријовиќ со сопругот славеа до зори: Цигара во рацете, алкохол на масата

Еспресо

Неда Украден на работ на солзи: Пејачката се присети на својот голем хит кој има посебно значење за неа

Еспресо

„Сега одам до крај“, се огласи Северина: Судот ѝ го врати синот

Еспресо
Се вчитува....