8.8 C
Скопје
03:55 - 28 февруари, 2024

(Фото) Сораја ужива во Дубаи со синот: Сите коментираат дека личи на мајка си

Српската старлета Сораја Вучелиќ со денови ужива во Дубаи со синот Кан и невенчаниот сопруг Иако досега најмногу го криеше лицето на синот од очите на јавноста, Вучелиќ сега реши да покаже какво изгледа.

Таа објави неколку негови фотографии, а само очите му ги покри со емотикони од срце. Се гледаше поголем дел од лицето, па многумина коментираа дека момчето е копија на Сораја.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

„Премногу е убав“, „Колку личи на тебе, устата, цртите на лицето…“, „толку е убав,“, „Личи на мајка му“, се дел од пораките кои можат да се најдат на профилот на старлетата на Инстаграм.

Инаку, Сораја пред неколку дена на социјалните мрежи сподели фотографија со синот и невенчаниот сопруг чиј идентитет долго време го крие од јавноста. Во преден план беа скапите часовници кои ги носеа таа и нејзиниот партнер, со кои реши да се пофали пред сите.

„Среќна Нова Година од нас!“, напиша тогаш Сораја во описот на објавата на англиски јазик.

Слични објави

(Видео) Гога Секулиќ го прослави роденденот на луксузна дестинација: Пејачката покажа какво изненадување ја дочекало во хотелот

Еспресо

„Ќе ти ја скратиме косата“: Српската пејачка била жртва на демнач и добивала застрашувачки закани на домашна адреса

Еспресо

„Нонстоп сум на инфузии“: Цеца проговори за здравствените проблеми со кои се соочила периодов

Еспресо

(Фото) Ова е вилата што Аца Лукас ѝ ја остави на Соња по разводот: Луксузот го одзема здивот

Еспресо

„Јас го добив детето, а тој доби стан“: Неда Украден ја отвори душата и се присети на разводот со поранешниот сопруг

Еспресо

(Видео) Зорица Брунцлик емотивно за зетот: Јас плачев наместо него

Еспресо
Се вчитува....