12.8 C
Скопје
17:19 - 23 април, 2024

(Фото) Синот на пејачот Ѓани се разведува! Синот и снаата направиле еден погрешен потег, еве што ги подгреа сомнежите

Познато е дека паровите многу често поминуваат низ мали кризи, па првото нешто што го прават е да се тргнат од социјалните мрежи.

На семејството Трајковиќ дефинитивно не му цветаат рози, а судејќи по социјалните мрежи, синот на Радиша Трајковиќ, попознат како Ѓани, доживува брачна криза.

Синот Марко и неговата сопруга Миња престанале да се следат на социјалната мрежа Инстаграм, што предизвика сомнеж и шпекулации дека брачната двојка Трајковиќ има брачни проблеми.

Приказната е, ќе се согласите, многу сочна, а црвот на сомнежот дополнително го поттикна и гестот на Миња, кога таа ги избриша сите заеднички фотографии со сопругот од горенаведената мрежа и го отстрани неговото презиме, додека од друга страна, тој не го направи тоа.

Синот и снаата на Ѓани сè уште не се огласиле по овој повод, но судејќи по фотографиите, семејството моментално поминува низ брачна криза.

Да потсетиме, Ѓани по третпат стана дедо минатата година, кога Марко и неговата избраничка ја добија ќерката Ника.

 

 

Слични објави

Раста итно примен во болница

Еспресо

(Видео+фото) Ќеркичката на Никола Роквиќ плаче додека се збогува со својот татко кој тргна пеш за Грција на пат долг 1.150 километри

Еспресо

(Фото) Марко „Дај побрзај“ стана татко: Се родија близнаците Вања и Веда

Еспресо

(Фото) Прошталната порака на ќерката на Бојана Јанковиќ ја кине душата: Наследничката на покојната водителка се скрши! 

Еспресо

(Фото) Дали ќе го препознаете? Ќерката на Ален Делон сподели како изгледа денес

еспресо

Цеца и Жељко Јоксимовиќ снимаат дует: На радост на фановите, веќе влегоа во студио!

еспресо
Се вчитува....