24.8 C
Скопје
16:20 - 3 октомври, 2023

(Фото) Северина „личи на селска вујна на свадба под шатор“ на старите фотографии: Фановите шокирани од изгледот на пејачката пред да стане позната

Пејачката Северина Вучковиќ важи за една од најубавите жени од регионалната јавна сцена, но фотографиите кои се појавија на Интернет ги натераа сите да се запрашаат колку всушност е природна нејзината убавина.

Имено, многу познати личности направиле низа естетски операции, а Северина во интервју за хрватските медиуми проговори за тоа што направила на себе.

– На 20 години го оперирав носот, ме убеди докторот. Не беше подгрбавен, ниту грд. Доаѓа еден тип и ми вели, јас малку би го средил твојот нос, и јас му го давам носот. Застанав на носот, имав проблеми со дишењето после операцијата, не пред тоа. Но, тој е поубав од мојот роден нос. Што е, тоа е – истакна таа за хрватските медиуми.

Сега се појави нејзината фотографија од 1991 година на која пејачката е тотално непрепознатлива.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @estradni.arhiv

„Каков развоен пат. Тука личи на селска вујна на свадба под шатор“, „Што ѝ е со устата овде, боже мили“, „Се зафркавате луѓе?“ – се само дел од коментарите на шокираните фанови на пејачката.

Слични објави

(Фото) Легендарното селфи на поранешната финска премиерка и Ана Винтур го крена модниот свет на нозе!

Еспресо

Хрватите повторно бараат забрана за концерт на Аца Лукас: Каква порака ќе испрати зависник и насилник?

Еспресо

Жерар Депардје за обвинувањата за силување: Никогаш, никогаш не сум малтретирал жена

Еспресо

(Фото) Преубавата Ноелија Војгт стана Мис на САД 2023: Американка со венецуелско потекло

Еспресо

Еве што се случувало пред сообраќајката на Аца Лукас: „Беше исклучително добро расположен“

Еспресо

Џоди Тарнер-Смит поднесе барање за развод од Џошуа Џексон: Голема љубов, а причината за разделба непозната

Еспресо
Се вчитува....