6.8 C
Скопје
23:28 - 20 февруари, 2024

(Фото) Сандра Африка ги покажа новите силиконски гради по операцијата: Мини, гол стомак и бујно деколте во преден план

Српската пејачка Сандра Африка е многу често во центарот на вниманието на јавноста поради атрактивниот изглед, а овој пат успеа да го привлече вниманието со новите силиконски гради.

Сандра неодамна ги коригираше силиконите кои ги вгради пред неколку години, а сега покажа и како изгледа нејзиното бујно деколте по интервенциите.

На еден настап таа се појави во светкав комплет – мини здолниште и топ, кој ѝ ги истакна „новите“ гради во прв план.

Краткото здолниште беше задолжено за откривање на нозете и задникот по кој се прослави.

Да потсетиме, Сандра неодамна беше среде скандал поради изјавата дека скапата јахта ја добила од својата баба.

Откако многумина прашаа од каде на нејзината баба пензионерка пари за скапи работи, пејачката одлучи да објасни.

– Моите баба и дедо се 40 години во Германија. Таму живеат, таму работат. Тоа се родителите на мајка ми и братот на мајка ми. Сите се таму, така што не гледам проблем поради тоа што реков дека баба ми ми купи автомобил мерцедес и ми остави стан во Монте Карло – рекла Сандра Африка во емисијата „Ексклузив“ на Првата српска телевизија.

 

 

Слични објави

Анабела и Луна за кавгата со Весна и Ѓоле Ѓогани: Нема потреба да се смириме, тие се големи моралисти

Еспресо

„Не ме прашувајте за Пријовиќ“: Хит одговор на градоначалникот на Сплит

еспресо

Адвокатката на Северина: Сега има чувство на олеснување, задоволна е

Еспресо

(Фото) Александра Пријовиќ со сопругот славеа до зори: Цигара во рацете, алкохол на масата

Еспресо

Неда Украден на работ на солзи: Пејачката се присети на својот голем хит кој има посебно значење за неа

Еспресо

„Сега одам до крај“, се огласи Северина: Судот ѝ го врати синот

Еспресо
Се вчитува....