9.8 C
Скопје
01:37 - 15 април, 2024

(Фото) Прво си фати дечко, а сега се истетовира: Милица Тодоровиќ се пофали каде ја ставила тетоважата

Српската пејачка Милица Тодоровиќ реши да се истетовира, а на социјалните мрежи објави видео од процесот во студиото за тетовирање.

Пејачката се најде во центарот на вниманието кога во јавноста се појави веста за нејзината нова врска. Милица е во врска со уметникот за тетовирање веѓи Лазар Граниќ и веќе два месеци ужива во среќна врска. Лазар исто така е поранешен модел од Нови Сад. Милица неодамна ја потврди својата нова романса, а сега реши да се истетовира.

Пејачката изгледа посреќно од кога било, а на видеото што го сподели може да се види дека таа била многу возбудена поради тетоважата, која решила да ја стави на долниот дел од ногата.

Инаку, Лазар ѝ приреди изненадување на Милица за Денот на вљубените, со што таа се пофали на социјалните мрежи. Пејачката тогаш објави голем букет црвени рози со порака: „Среќен ден на вљубените“ и песната „Love Is In The Air“.

Слични објави

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо
Се вчитува....