34.8 C
Скопје
18:27 - 22 јули, 2024

(Фото) На неа само пешкир! Наташа Беквалац ужива во својата вила со базен, а се појави и нејзината мајка во костим за капење

Српската пејачка Наташа Беквалац ги поминува жешките летни денови заедно со семејството на имотот во Ченеј, каде има вила со огромен двор и базен.

Беквалац е активна на својот инстаграм-профил каде редовно објавува слики и видеа од својата викендица, а сега опуштено сподели како ужива покрај базенот.

Имено, таа позираше со подигната коса, без грам шминка и на тој начин им покажа на своите обожаватели како изгледа кога е надвор од сцената. Покрај тоа, Наташа носеше само еден бел пешкир под кој се гледаа нејзините бујни гради.

Покрај децата, пејачката беше придружувана и од нејзината мајка Мира. Наташа ја снимила својата мајка како оди покрај базен, облечена во виолетов едноделен костим за капење и голем шешир.

Слични објави

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо

(Фото) Деми Мур ја покажа својата совршена линија во минијатурни бикини: „Авионка“ на 61 година

еспресо

(Фото) Џина Џиновиќ има нов дечко: Веќе не го крие и страсно се љуби со него пред сите

Еспресо
Се вчитува....