37.8 C
Скопје
18:51 - 15 јули, 2024

Оливера Балашевиќ во костим за капење ужива во домашниот базен: Вака изгледа вилата на Ѓорѓе Балашевиќ, витинска оаза на мирот

Ѓорѓе Балашевиќ и неговата сопруга Оља ја изградија својата оаза на мирот во Нови Сад.

Познатиот пејач Ѓорѓе Балашевиќ почина пред три години и зад себе остави неизбришлива трага во светот на музиката која живее и денес.

Сопругата на покојниот кантавтор, по неговата смрт остана да живее во нивниот семеен дом во Нови Сад. Одвреме-навреме ја споделува својата оаза со своите придружници, особено во пролет и лето кога деновите ги поминува опуштајќи се во дворот и покрај базенот.

Големата бела куќа е уредена во модерен стил, додека Оливера не се плаши да покаже како ги поминува деновите.

Слични објави

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо

(Фото+видео) Северина ги покажа градите? Згодната пејачка избра невообичаена маичка за нејзиниот концерт

Еспресо
Се вчитува....