34.8 C
Скопје
18:32 - 22 јули, 2024

(Фото) Синот на Драгана Мирковиќ има нова девојка, вистинска бомба: Тонирано тело и руса коса

Марко Бијелиќ важи за вистински заводник, па деновиве се шпекулира дека ја оставил својата девојка Анастасија со која до неодамна беше во врска и ја заменил со нова.

Мелани Димитријевиќ е атрактивна русокоса, од Белград, но живее во Виена, каде што живее и Марко. Фотографијата ја подели Меланија и откри повеќе – имено, на сликата Марко ја држи раката на бутот на Мелани и со тоа многумина претпоставуваат дека се во врска.

Новата избраничка на Марко е многу активна на социјалните мрежи каде често објавува провокативни содржини. Нејзините профили имаат повеќе од 20.000 следбеници.

Мелани без разлика што е активна на социјалните мрежи, приватниот живот го држи во строга тајна, па на нејзиниот профил не може да се најде ниту една информација.

Може само да се заклучи дека активно вежба, судејќи според затегнатоста на телото.

 

Слични објави

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо

(Фото) Деми Мур ја покажа својата совршена линија во минијатурни бикини: „Авионка“ на 61 година

еспресо

(Фото) Џина Џиновиќ има нов дечко: Веќе не го крие и страсно се љуби со него пред сите

Еспресо
Се вчитува....