31.8 C
Скопје
20:09 - 22 јули, 2024

Зоран Марјановиќ е во врска со Инди: Фатени како си разменуваат нежност во јавност

Веќе некое време кружат гласини дека најпознатиот српски вдовец Зоран Марјановиќ е во врска со пејачката Индира Инди Арадиновиќ, со која имаше успешна соработка кога ги компонираше песните за нејзиниот прв албум, а подоцна и хитот „Бато, бре“, која се искачи на врвот на естрадата.

По тие информации, екипата на српски „Курир“ вчера посетиле приватен базен и се увериле во вистинитоста на овие наоди.

Зоран пристигнал околу 14 часот, а првиот час го придружувала и ќерката Јана, по што била забележавме и пејачката која навистина се опуштила и уживала во летните привлечности.

Со цигара во уста се упатила кон лежалката, а по само неколку минути Зоран долетал до неа од другиот крај на базенот и сочно ја бакнал во образот. Марјановиќ зел неколку пива со себе и удобно се сместил на лежалката на пејачката.

Зоран и Инди очигледно не сакаат да ја кријат својата романса, па се држеле за рака пред сите, а Марјановиќ во еден момент ја погалил пејачката по бутот.

Фотографиите можете да ги погледнете ТУКА.

Судејќи по кадрите направени од папарацото на„ Курир“, искрите меѓу Зоран и неговата долгогодишна пријателка летаат насекаде.

Слични објави

(Видео) Ја покажа својата витка линија и стомачните: Николина Пишек заводлива во бело минијатурно бикини

Еспресо

(Видео) Исплива интимна снимка од Јована Јеремиќ и нејзиниот партнер: Не можат да ги тргнат рацете еден од друг

Еспресо

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо
Се вчитува....