31.8 C
Скопје
20:00 - 22 јули, 2024

(Фото) Луда забава: Анастасија Ражнатовиќ и Ема Радујко во бикини ја „запалија“ Ибица!

Анастасија Ражнатовиќ ужива на одмор со својот сопруг Немања Гудељ и со неговата сестра Вања на Ибица, а на егзотичната дестинација се фотографирала и со пејачката Ема Радујко.

Имено, Анастасија била на забава со Вања Гудељ, а таму била и пејачката Ема Радујко, која се дружела и забавувала со нив.

Ема носела минијатурно златно бикини, додека Анастасија блескала во тексас комбинација и цело време носела очила за сонце.

Инаку, Ема Радујко по настапот на српскиот фестивал „Мјузик вик“, го спакувала куферот и отпатувала на Ибица, каде ужива во друштво на фудбалерот Немања Радоњиќ, поради што јавноста почна да зборува.

И Ема и Радоњиќ објавија фотографии од јахтата на која уживаа со друштво на Ибица.

Освен тоа, со нив биле и Анастасија Ражнатовиќ и нејзиниот сопруг, фудбалерот Немања Гудељ, што може да се заклучи од таговите и заедничките објави.

Да потсетиме, Ема пред извесно време беше во врска со фудбалерот Урош Рачиќ, а врската за медиумите ја потврди дури по раскинувањето.

– Се запознавме преку заедничка пријателка, таа ме наговори да одам на ручек со него. Долго се мислев, баш и не ми се одеше… И на крај отидов, бевме повеќемина. Влеговме во врска многу, многу брзо. Не беше истиот ден, поминаа 12 дена – рекла Ема смеејќи се.

Потоа се осврнала на нивното раскинување, што изненадило многумина:

– Ништо не се случи, не сме во никаква кавга, туку едноставно раскинавме – признала Ема во една емисија.

 

Слични објави

(Видео) Ја покажа својата витка линија и стомачните: Николина Пишек заводлива во бело минијатурно бикини

Еспресо

(Видео) Исплива интимна снимка од Јована Јеремиќ и нејзиниот партнер: Не можат да ги тргнат рацете еден од друг

Еспресо

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо
Се вчитува....