Џастин Бибер призна: Бев безобразен спрема Селена!

Пејачот Џастин Бибер во едно неодамнешно интервју зборуваше за својот љубовен живот.

Всушност,  откри дека бил бесчувствителен спрема љубовта од детството, Селена Гомез, и дека на почетокот од врската со сегашната сопруга Хејли, тој се уште го носел товарот од претходната врска.

View this post on Instagram

#favorite #couples in this world. #jelena I love this picture 😭😭😭… . Check out the link in the bio. WhatsApp #BELIEBERs Community I had Created. . . . . Hey Follow Me @JustinBieber.co.in . @JustinBieber.co.in . @JustinBieber.co.in . @JustinBieber.co.in wanna to make huge belieber community…😊😊 . . #bieberswag …. Plz for wanna to make huge belieber community…@justinbieber.co.in . . . follow me wanna to make a huge Belieber community :-@justinbieber.co.in . . #belieber #bieberlove  #justinbieber #love #instamood #igers #picoftheday #happy #fashion #instagood  #teambieber #justindrew#justinbiebersong #justinbieberlive #justinselena #cute #tbt  #purposetour ur #bieberswag#purposeworldtour #belieberforever #justindrewbieber  #march1st #style #smile #followme

A post shared by Belieber (@justinbieber.co.in) on

Во разговорот со Зејн Лоу за „Apple Music“, Џастин објасни што точно ѝ рекол на Хејли.

„Ѝ реков: Слушај, се уште сум многу повреден и се обидувам да се сфатам себеси, така што не сум спремен да се приврзам на тој начин. Не сакам да кажам едно, а да направам нешто спротивно од тоа, знам дека тоа го правав во минатото. Со неа бев потполно искрен и ѝ признав дека во тој момент не можам да ветам дека ќе сум верен“, рекол пејачот.

View this post on Instagram

Love u tons bubz

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

На прашањето зошто во тоа време бил повреден, Бибер одговори:

„Мислам дека бев повреден поради претходната врска. Тогаш се обидував да се сносам со тоа дека многу работи не ми беа простено“, заклучил тој.

View this post on Instagram

RICARDO THE MUSTASHIO LOVES YOU

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Слични објави

Модните комбинации на Меган Маркл кои Британците се уште не можат да ѝ ги простат! (ФОТО)

Еспресо

Сека Алексиќ непрепознатлива: Пејачката драстично ослабе (ФОТО)

Еспресо

Мајкл Џексон и Фреди Меркјури биле многу блиски пријатели: Исплива на површина необичната навика на кралот на поп-музиката!

Igor

Џеј Ло открива правила што мора да ги следи секоја вистинска дама

Igor

КАРЛЕУША ИМА СЕРИОЗЕН ПРОБЛЕМ: Лекарите ѝ забранија да подигнува тешки предмети

Igor

Мармалад од модри сливи со ванила, цимет и рум (РЕЦЕПТ)

Igor

Остави Коментар

шест − три =

Слични објави

Нема да ги препознаете: Кајмакоски без коса, а Северина… (ФОТО)

Igor

ЛИНО ЛАДА ГОЛД: Голема тегла созадена за големи сладокусци

Igor

Горан Пандев и неговото синче Филипо упатија јасна порака! (ФОТО)

Васко Спасоски

ШТО ЛИ ЌЕ МУ ПРАВИ? Хајди Клум се пофали што доби на подарок од сопругот

Igor

Модното царство на Викторија Бекам пред банкрот! Погледнете колку милиони загубила досега!

Васко Спасоски

Џенифер Анистон искрено за неверството на Бред Пит: Бев во шок!

Еспресо