18.8 C
Скопје
06:31 - 13 јуни, 2024

Дарко Лазиќ позираше со трудната сопруга: Кача во секси фустан и извајана фигура го покажа стомачето

Пејачот Дарко Лазиќ и неговата сопруга Катарина објавија прекрасна вест, дека го чекаат своето прво дете.

Го дознале и полот на бебето, па во оваа прилика одржале прослава во родниот Брестач на Дарко.

Катарина на поетокот криела дека е бремена, а сега објави неодолива фотографија со сопругот.

Пејачот и неговата сопруга се облечени во црно, а тој ги ставил рацете на нејзиниот стомак.

Кача е во црн фустан, додека Дарко е во црна кошула и панталони.

По тој повод им се обрати пејачката Тања Савиќ .

– Љубов – напиша таа.

Слични објави

Јована Јеремиќ за пропаднаиот брак и новата љубов: „Гатачката сè ми погоди, ролекс, автомобил, вила…“

еспресо

(Фото) На Драгана Мирковиќ ѝ стигнал меил: Тони Бјелиќ е во врска со помлада секси колешка

еспресо

„Не“ за жилетот: Николина Пишек ги покажа неизбричените пазуви

Еспресо

Вака зборуваше Франсоаз Арди пред смртта: „Се надевам дека смртта ќе ми ја открие тајната на вселената“

еспресо

Жешки детали од спалната соба: Милица Тодоровиќ откри колку пати водела љубов за 24 часа

Еспресо

(Видео) Нивес Целзиус се разголи покрај базен и предизвика воздишки: Покажа многу повеќе од тетоважите

Еспресо
Се вчитува....