Алесандра Амбросио објави секси фотографија со саканиот за Валентајн! (ФОТО)

Бразилската манекенка и поранешен ангел на Викторија Сикрет, Алесандра Амбросио, објави секси-фотографија со своето момчето Николо Оди, основач на луксузниот бренд „Alanui“, со која им го честита Денот на вљубените на своите следбеници.

На фотографијата, Алесандра и Николо позираат голи под туш, а згодната манекенка градите ги покрила со црвено срце.

View this post on Instagram

Happy Valentine’s 🔥❤️

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

„Среќен Ден на вљубените“, кратко напиша поранешната манекенка во описот на објавената фотографија.

Слични објави

Емили Ратајковски во црно и минијатурно бикини! Малку недостига да се види „забранетото“ (ФОТО)

Igor

Бред Пит повторно се впушти во нова романса! (ФОТО)

Еспресо

МАКЕДОНСКАТА водителка во БИКИНИ: И во шестата деценија е во форма (ФОТО)

Igor

Луксузно одморалиште за вистинските љубители на зимата (ФОТО)

Еспресо

МЕСТА ВО КОИ НЕ СМЕЕТЕ ДА ВЛЕЗЕТЕ: Сите знаат дека постојат, но речиси никој ги нема посетено

Еспресо

Заборавете ја Памела Андерсон како русокоса: Таа ја промени бојата на косата и доби пофалби (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

седумнаесет + 20 =

Слични објави

Ќе заборавите на коронавирусот кога ќе ги видите овие фотографии на Јелена Карлеуша! (ФОТО)

Васко Спасоски

Братот на Вики Миљковиќ ја УДРИ ЛЕПА БРЕНА ПО ГЛАВА! Пејачката шокирана, погледнете и ја реакцијата! (ВИДЕО)

Еспресо

Мала астро школа: Бегате ли од реалноста?

Igor

Ентони Хопкинс ќе го глуми тренерот на Мајк Тајсон!

Еспресо

Ова е првиот тетовиран автомобил во светот (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Претерале со филерите и станале предмет на исмејување

Igor