12.8 C
Скопје
07:59 - 15 април, 2024

Ознака : Зија Викторија

БалканСлајдерСцена

ВИДЕО: Пред 7 години пееше на конференција на Ѓоковиќ, денес тој ја „шминка“

И. Т.
Новак Ѓоковиќ покрај тоа што е најдобар тенисер во светот, тој е и најдобар шегаџија. Каде и да се појави ги смее присутните со својот...