11.8 C
Скопје
07:39 - 15 април, 2024

Ознака : жолти белки

Ви ПрепорачувамеЗдравјеИстражувањаСлајдер

5 симптоми кои се припишуваат на загадувањето на воздухот, а всушност се показател на нешто друго

Васко Спасоски
Загадувањето на воздухот е секојдневно застапена тема, а докторите апелираат да правиме сè што е потребно за да ги заштитиме дишните органи и да обрнеме...