11.8 C
Скопје
22:35 - 23 април, 2024

Ознака : Живе Мешуревски

Наши ФациСлајдерСцена

За добра песна не треба да се брза: Младиот фолк-пејач Живе Мешуревски ја објави неговата „Да си моја“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Музичката индустрија е можеби една од најпогодените гранки во светот поради пандемијата со корона-кризата која трае скоро една година, но и во едни такви услови,...